Yükseltilmiş Döşeme Üretimi

Akdağ SW Yükseltilmiş Döşeme - YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Standartlara uygun Yükseltilmiş Döşeme üretimi yüksek kapasiteli üretim bantları, hassas ve ileri teknoloji ile donatılmış makine parkı, yüksek yatırım ve sürekli yenilenme ile AR-GE çalışması gerektirmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme Üretim Tesisimiz

Akdağ SW tarafından temin edilen ve uygulaması yapılan yükseltilmiş döşeme sistemleri, yine UYAR ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde bulunan PLANART A.Ş.’nin Sakarya Birinci Organize Sanayi bölgesinde bulunan tesislerinde üretilmektedir.

Tesis 18.000m2 açık, 11.000 m2 kapalı alanda, tamamen yerli sermaye ile ülke ekonomisine kazandırılmış olup, son derece ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır. Ayrıca tesis üretim kapasitesi, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile Türkiye’de tek olma özelliği taşımaktadır.

Tesisin makine parkının tamamı yükseltilmiş döşeme ve metal asma tavan üretimine yönelik olup, 6000m2’si yükseltilmiş döşeme, 4500m2’si de metal asma tavan üretimine ayrılmıştır.

Yükseltilmiş Döşeme Üretim Tesisimiz

Yükseltilmiş Döşeme Ar-Ge

Üretimle birlikte aralıksız AR-GE çalışmaları yapılmaktadır. Sürekli olarak yeni çeşitler üzerinde çalışılmakta, dünyadaki gelişmelere paralel, farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştirilmektedir.